KONST / Litografier / Färglitografi 12667270
nr 1266 7270
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Färglitografi, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Signerad. Signerad, numrerad 13/65. Bladets mått: 76x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 juli 2019
kl 18:17:00
100 kr
150 kr
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér